02 آبان 1400
En | 

ارسال پرونده شرکت های هوایی و ریلی به بانک

این روزها، وزارت راه و شهرسازی مستمراً در تلاش است تا با حل مشکلات سامانه کارا برای شرکت های 107 گانه هوایی و ریلی، پرونده آن ها را به انک ارسال نماید. تا به حال 3450 میلیاد تومان از 3550 میلیارد تومان از تسهیلات این شرکت ها به بانک ارسال شده است.

شاغلین بیمه نشده

این روزها وزارت راه  و شهرسازی به دنبال آن است تا اطلاعات مربوط به شاغلین غیر بیمه تامین اجتماعی در قالب وب سرویس ارائه نماید تا فرآیند اخذ تسهیلات به این افراد صورت پذیرد.

اطلاع رسانی به بنگاه های جامانده
براساس گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به بخش اعظمی از بنگاه ها پیامک نرسیده و در نتیجه ثبت نام در سامانه کارا صورت نگرفته است. شناسایی این بنگاه ها و اطلاع رسانی همه جانبه در دستور کار قرار گرفته است.

اطلاعیه شماره 21:

موضوع: آخرین وضعیت پرونده کسب و کارهای حوزه وزارت راه و شهرسازی (لیست 2754 شرکت)
مخاطب: نمایندگان فرابخشی سطح استان
رده پیام: فوری

به اطلاع می رساند، نمایندگان فرابخشی استان، راسا نسب به اعلام آخرین وضعیت پرونده های متقاضیان مشمول تسهیلات کرونا وزارت راه  و شهرسازی (لیست 2754 شرکت)، اقدام و اطلاعات مربوطه را در سایت وزارت راه  و شهرسازی به ادرس زیر وارد نمایند.

 

http://mrud.ir/startup/TransportationCoronavirus/Facilities/Experts

 

اطلاعیه شماره 27:

موضوع: مراجعه به بانک
گروه مخاطب: شرکت های هوایی و ریلی
رده پیام: مهم و فوری


شرکت های حوزه هوایی و ریلی که پرونده آن ها به بانک عامل ارسال گردیده است، نسبت به مراجعه به شعبه مربوطه اقدام نمایند. این شرکت ها با مراجعه به سامانه کارا، می توانند وضعیت پرونده خود را (سازمان بررسی کننده: بانک عامل) ملاحظه نمایند.

اطلاعیه شماره 3:

موضوع: محدودیت زمانی ثبت نام در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات کرونا

گروه مخاطب: شرکت های حمل و نقلی و رانندگان مشمول دریافت تسهیلات

 

به اطلاع می رساند، پیرو تصمیمات متخذه در رابطه با فرآیند اعطای تسهیلات کرونا به بنگاه های آسیب دیده، نظر به محدودیت زمانی در نظر گرفته شده، شرکت ها/رانندگان واجد شرایط تسهیلات کرونا که هنوز در سامانه کارا ثبت نام ننموده اند، با قید فوریت نسبت به ثبت نام در این سامانه، اقدام نمایند.