03 آبان 1400
En | 
ساختمان اداره راه و شهرسازی شهرستان زابل افتتاح شد
ساختمان اداره راه و شهرسازی شهرستان زابل با حضور فرماندار، امام جمعه‌و جمعی از مسئولان محلی همزمان با پنجمین روز هفته دولت به بهره برداری رسید.
شنبه، 06 شهریور 1400 - 13:09
صدور سند مالکیت برای بیش از هزار و ۶۴۸ هکتار از اراضی دولتی شهر زاهدان
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از صدور سند مالکیت افزون بر یک هزار و ۶۴۸ هکتار از اراضی واقع در حریم شهر زاهدان بنام دولت همزمان با هفته دولت ۱۴۰۰ خبر داد.
شنبه، 06 شهریور 1400 - 09:09
آغاز‌ عملیات احداث کانال بتنی مسلح به طول ۶۸۰ متر در یکی از نقاط حاشیه شهر زابل
عملیات احداث کانال بتنی مسلح به طول ۶۸۰ متر و بهسازی معابر یکی نقاط حاشیه نشین شهر زابل همزمان با هفته دولت با حضور نمایندگان مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیر کل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسوولان محلی آغاز شد.
شنبه، 06 شهریور 1400 - 09:07
۵۰ پروژه بازآفرینی شهری در مناطق حاشیه شهرهای سیستان و بلوچستان در حال اجراست
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: حدود ۵۰ پروژه بازآفرینی شهری با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان در شهرهای زاهدان، زابل، خاش و سراوان توسط این اداره کل در دست اجرا است.
چهارشنبه، 03 شهریور 1400 - 08:49
۲۲۰ میلیارد ریال پروژه راه و شهرسازی هفته دولت در سیستان و بلوچستان افتتاح می‌شود
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از بهره برداری از سه پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ۲۲۰ میلیارد رالا همزمان با هفته دولت در این استان خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 02 شهریور 1400 - 11:52
اجرای طرح تشدید حفاظت از اراضی دولتی سیستان و بلوچستان در تعطیلات محرم
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از اجرای طرح تشدید حفاظت از اراضی ملی تحت اختیار این اداره کل در ایام تعطیلات محرم خبر داد.
یکشنبه، 24 مرداد 1400 - 11:39
اقدامات ارزشمندی در ۲ سال اخیر در حوزه توسعه راههای سیستان و بلوچستان انجام شده است
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: با حمایت نمایندگان مجلس در تخصیص اعتبارات بودجه و همت جهادی مسوولان راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در دو سال اخیر اقدامات ارزشمندی در توسعه بزرگراه و بهبود وضعیت راههای استان انجام شده است که نوید آیند...
شنبه، 23 مرداد 1400 - 06:40
‌بازگردانده شدن افزون بر ۳۵ هزار متر مربع از اراضی دولتی به بیت المال در سیستان و بلوچستان
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف ۳۵ هزار و ۱۴۱ متر مربع از اراضی دولتی در چهار ماهه نخست سال جاری توسط یگان حفاظت از اراضی این اداره کل خبر داد.
چهارشنبه، 20 مرداد 1400 - 12:11
Uطرح اقدام ملی مسکن سیستان و بلوچستان با پیشرفت میانگین ۳۵ درصدی درحال اجراست
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: طرح اقدام ملی مسکن این استان در قالب ساخت ۵ هزار و ۷۴۶ واحد با میانگین ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی با قوت در حال اجراست.
دوشنبه، 18 مرداد 1400 - 11:41
صدور سند مالکیت برای بیش از ۶۹۲ هکتار از اراضی دولتی شهر زاهدان پس از ۱۴ سال
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از صدور سند مالکیت افزون بر ۶۹۲ هکتار از اراضی واقع در حریم شهر زاهدان پس از ۱۴سال بنام دولت در مردادماه سال جاری خبر داد.
یکشنبه، 17 مرداد 1400 - 08:51
صفحه 5 از 28ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها