03 آبان 1400
En | 
سیستان و بلوچستان رتبه دوم مشارکت در انتخابات نظام مهندسی ساختمان کشور را كسب كرد
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از كسب رتبه دوم این استان در كشور به لحاظ میزان مشاركت مهندسان در نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 20 مهر 1400 - 11:44
خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن ممنوع است
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن و سایر طرح‌های حمایتی حوزه مسکن در استان ممنوع است.
ﺳﻪشنبه، 20 مهر 1400 - 11:42
پیام تبریک مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه دست‌اندرکاران عرصه نظم و امنیت استان تبریک گفت.
یکشنبه، 18 مهر 1400 - 13:53
قانون جهش مسکن سبب رونق اقتصادی استان و خانه دار شدن دهک های پایین جامعه می شود
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: قانون جهش مسکن ضمن رونق اقتصادی با افزایش اشتغال و تقویت تولید با خانه دار شدن دهک های پایین جامعه سبب امید آفرینی در استان می شود.
شنبه، 17 مهر 1400 - 10:08
شهروندان سیستان و بلوچستان تا پایان‌ مهرماه در سامانه املاک و اسکان ثبت نام کنند
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: مالکان و مستاجران ساکن در استان تا پایان مهرماه جاری مهلت ثبت نام و خوداظهاری در سامانه ملی املاک و اسکان کشور به نشانیamlak.mrud.ir دارند.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 - 12:15
۱۳ پروژه باز آفرینی شهری در زاهدان در حال اجراست
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۳ پروژه در سالجاری با اعتبار افزون بر ۴۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهر زاهدان توسط این اداره کل در حال اجراست.
یکشنبه، 11 مهر 1400 - 13:43
رشد ۱۱۵ درصدی مشارکت مهندسان سیستان و بلوچستان در نهمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رشد ۱۱۵ درصدی مشارکت مهندسان استان در نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان نسبت به دوره گذشته خبر داد و گفت: مشارکت بالا مهندسان استان در این دوره از انتخابات تاکنون سبب کسب رتبه دوم...
جمعه، 09 مهر 1400 - 12:56
تاکید مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان بر حضور حداکثری در انتخابات هیات مدیره نظام سازمان مهندسی ساختمان
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان بر لزوم مشاركت حداكثری اعضای سازمان در نهمین دور انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تاکید کرد و گفت: این دور از انتخابات امروز پنجشنبه هشتم مهرماه به مدت یک روز و برای نخستین بار به منظور...
پنجشنبه، 08 مهر 1400 - 10:23
انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان سیستان و بلوچستان بصورت اینترنتی برگزار می‌شود
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فردا پنجشنبه هشتم مهرماه به صورت غیرحضوری و اینترنتی برگزار خواهد شد.
چهارشنبه، 07 مهر 1400 - 13:17
اجرای طرح تشدید حفاظت از اراضی دولتی در سیستان و بلوچستان 
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از اجرای طرح تشدید حفاظت از اراضی دولتی تحت اختیار این اداره کل در ایام تعطیلات پیش رو هفته آینده(13 تا 16 مهرماه) به منظور پیشگیری از هرگونه تخلف و تصرف احتمالی خبر داد.
چهارشنبه، 07 مهر 1400 - 12:33
صفحه 2 از 28ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها