03 آبان 1400
En | 
(آرشیو سال 1400)
ثبت‌ نام طرح جهش تولید مسکن در سیستان و بلوچستان ادامه دارد
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ثبت‌نام از متقاضیان واحدهای طرح جهش تولید مسکن در سامانه سمن در هفت شهر زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان و جالق در محدوده تحت پوشش این اداره کل با قوت ادامه دارد.
دوشنبه، 03 آبان 1400 - 14:17
۵ کیلومتر دیگر از قطعه پنج بزرگراه زابل زاهدان مورد بهره برداری قرارگرفت
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان وبلوچستان از بهره برداری از ۵ کیلومتر قطعه پنج بزرگراه زابل _زاهدان همزمان با میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام(ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت خبر داد.
دوشنبه، 03 آبان 1400 - 08:01
توسعه همزمان زیرساخت های فرهنگی و عمرانی در مناطق حاشیه شهرها سیستان و بلوچستان در اولویت است
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: توسعه همزمان زیر ساخت های عمرانی و فرهنگی در مناطق حاشیه شهرهای استان ضمن ایجاد بافت مناسب شهری سبب افزایش اطلاعات و دانش مردم، ایجاد نشاط، افزایش انگیزه و امید، ایجاد رضایت مندی و در نتیجه کاهش آسیب...
پنجشنبه، 29 مهر 1400 - 13:08
آغاز مرحله نخست ثبت‌نامِ متقاضیان جهش تولید مسکن در سیستان و بلوچستان
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ثبت نام متقاضیان جهش تولید مسکن در استان از امروز ۲۸ مهرماه همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
چهارشنبه، 28 مهر 1400 - 13:56
رفع تصرف بیش از ۲ هکتار از اراضی دولتی شهرستان زهک
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک در شمال سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر ۲ هکتار از اراضی دولتی این شهرستان واقع در روستای برج سربند در راستای صیانت از حقوق بیت المال توسط یگان حفاظت رفع تصرف شد.
چهارشنبه، 28 مهر 1400 - 13:52
ثبت‌نام برای واحدهای جهش مسکن بزودی در سیستان و بلوچستان آغاز می‌شود
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ثبت نام ساخت واحدهای مسکونی جدید در قالب طرح جهش مسکن با اولویت اقشار کم درآمد بزودی با ابلاغ رسمی وزارت راه و شهرسازی در این استان آغاز می‌شود.
یکشنبه، 25 مهر 1400 - 13:10
رفع تصرف ۴۰ هکتار از اراضی دولتی زاهدان
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف ۴۰ هکتار از  اراضی دولتی شهر زاهدان در تاریخ ۲۴ مهرماه جاری توسط یگان حفاظت این اداره کل خبر داد.
شنبه، 24 مهر 1400 - 14:02
عملیات اجرایی ساخت پنج کیلومتر دیگر از قطعه ۵بزرگراه زابل زاهدان امروز به پایان رسید
مدیر کل راه وشهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: عملیات اجرایی ساخت ۵کیلومتر دیگر از قطعه ۵بزرگراه زابل زاهدان با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان جمعه ۲۳ مهرماه به پایان رسید.
جمعه، 23 مهر 1400 - 17:58
برگزاری ملاقات مردمی مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان با شهروندان
مدیر کل راه و شهرسازی استان سيستان و بلوچستان این هفته ملاقات مردمی خود را با رعایت کامل فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی با شهروندان گرامی برای رسیدگی به مشکلات و مسائل مدنظر آن‌ها در اداره کل برگزار نمود.
پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:46
توسعه فرهنگی در مناطق حاشیه شهرها سبب كاهش آسیب اجتماعی می شود
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: رشد و توسعه فرهنگی در کنار اقدامات عمرانی در نقاط حاشیه شهرهای استان سبب تقویت سرمایه انسانی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی می شود.
چهارشنبه، 21 مهر 1400 - 12:32
صفحه 1 از 7ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها