02 آبان 1400
En | 

دانلود نرم افزارهای معتبر در زمینه پشتیبانی افراد کم توان

راهنمای بزرگنمایی صفحات سایت

مرورگر فایرفاکس (Mozilla Firefox)

جهت نمایش بزرگتر محتوای صفحات پورتال اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، در مرورگر فایرفاکس از منوی View گزینه Zoom را انتخاب نموده و بزرگنمایی مد نظر را انتخاب نمایید. همچنین با فشردن همزمان کلیدهای Ctrl ، + یا - می توانید میزان بزرگنمایی صفحات را تنظیم نمایید.

نکته:

مرورگر فایرفاکس یک قابلیت دیگر نیز جهت سهولت مطالعه محتوای صفحات ارائه نموده است بنحوی که با انتخاب گزینه Zoom Text Only از منوی View و انتخاب میزان بزرگنمایی موردنظر، تنها اندازه فونت متن های موجود در صفحات بزرگتر می شود و دیگر محتوای صفحات مانند عکسها یا بنرهای تبلیغاتی در سایز اصلی خود نمایش داده می شوند.

مرورگر کروم (Google Chrome)

جهت نمایش بزرگتر محتوای صفحات پورتال اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، در مرورگر کروم از منوی اصلی ... گزینه Zoom را انتخاب نموده و بزرگنمایی مد نظر را انتخاب نمایید. همچنین با فشردن همزمان کلیدهای Ctrl ، + یا - می توانید میزان بزرگنمایی صفحات را تنظیم نمایید.

مرورگر اینترنت اکسپلورر (Internet Explorer)

جهت نمایش بزرگتر محتوای صفحات پورتال اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، در مرورگر IE از منوی View گزینه Zoom را انتخاب نموده و بزرگنمایی مد نظر را انتخاب نمایید. همچنین با فشردن همزمان کلیدهای Ctrl ، + یا - می توانید میزان بزرگنمایی صفحات را تنظیم نمایید.