02 آبان 1400
En | 

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

 

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان را به اطلاع میرساند:

 

1- پورتال این اداره کل به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی مجهز می باشد. همچنین شما می توانید جهت درخواست خدمت با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، مکاتبه نمایید.

 

2- برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید از بخش بازرسی و پاسخگویی یه شکایات ارتباط برقرار نمائید.

 

3- به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

 

4- پورتال اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

 

5- اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم های الکترونیکی، در اختیار عموم قرار نمی گیرد.

6- پورتال اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان ممکن است شامل لینک هایی به سایتهای دیگر باشد .سایت های لینک داده شده از درون این سایت تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال انها برعهده نمی گیریم.

7- پورتال اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی از طریق ارسال پیشنهادات می باشد.به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام  و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.