| 17 اردیبهشت 1400
آغاز مراحل تامین مالی و احداث ترمینال جدید فرودگاه امام خمینی (ره) / افزایش ظرفیت جابه‌جایی مسافر تا ۶۰ میلیون نفر با اجرایی شدن این فاز از توسعه فرودگاه

 آغاز مراحل تامین مالی و احداث ترمینال جدید فرودگاه امام خمینی (ره) / افزایش ظرفیت جابه‌جایی مسافر تا ۶۰ میلیون نفر با اجرایی شدن این فاز از توسعه فرودگاه

معاون برنامه ريزی و مديريت منابع وزارت راه و شهرسازی از آغاز مراحل تامین مالی و احداث ترمینال جدید فرودگاه امام خمینی (ره) به منظور توسعه و افزایش ظرفیت جابه‌جایی مسافر و بار این فرودگاه خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 14 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با حضور امیرمحمود غفاری، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی، مدیر عامل بانک پاسارگاد، مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و مدير عامل شهر فرودگاهی امام خمينی (ره) جلسه‌ای به منظور توسعه فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و افزایش ظرفیت جابه جایی مسافر و بار در این فرودگاه از طریق احداث یک ترمینال جدید برگزار شد.

غفاری در خصوص این جلسه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: يكي از اهداف این وزارتخانه، طراحی و ساخت پایانه هوایی بین‌المللی با مشارکت سرمایه گذاران داخلی در فرودگاه امام خمینی (ره) است.

وي افزود: امیدواریم ظرفیت جابه‌جایی مسافر تا سقف ۶۰ میلیون نفر به طور سالانه با اجرایی شدن این فاز از توسعه فرودگاه بین المللی امام خمینی  (ره) محقق شود.

وی با بیان اینکه در اين جلسه ابعاد و مسائل مربوط به پروژه احداث ترمينال جديد فرودگاه امام خميني (ره) بررسی و مقرر شد كارگروهی با حضور افراد حاضر در این طرح مشاركت تشكيل شود، خاطر نشان کرد: هم اکنون اقدامات لازم برای تهيه اسناد و مستندات قراردادی و تسريع در آغاز فرآيند اجرای پروژه مذكور به شکل بسیار فشرده در حال انجام است و به زودی شاهد انعقاد تفاهمنامه این سرمايه‌گذاری بزرگ و مؤثر برای احداث ترمینال جدید فرودگاه امام خمینی (ره) خواهیم بود.

تصاویر
  • آغاز مراحل تامین مالی و احداث ترمینال جدید فرودگاه امام خمینی (ره) / افزایش ظرفیت جابه‌جایی مسافر تا ۶۰ میلیون نفر با اجرایی شدن این فاز از توسعه فرودگاه
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها