06 December 2019
ضرروت توجه به مقاطع فاقد پوشش آنتن تلقن همراه در جاده ها

ضرروت توجه به مقاطع فاقد پوشش آنتن تلقن همراه در جاده ها

تاریخ انتشار: 2019/09/11|   بازدید: 21 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان ، بیش از 3 هزار و 700 کیلومتر طول راههای 5 شهرستان لارستان ، خنج ، گراش ، لامرد و مهر در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان می باشد .

 

مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی لارستان در این خصوص اظهار داشت : با توجه به اینکه اطلاع رسانی حوادث و رخداد های جاده ای از طریق تلفن همراه با مراکز خدمات جاده ای نظیر اورژانس ، هلال احمر ، راهداری و پلیس از طریق تلفن همراه صورت می گیرد ، تسریع در زمان خدمت رسانی به آسیب دیدگان حوادث جاده ای از ضروریات می باشد

وی افزود  : 350 کیلومتر از راههای اصلی وفرعی  حوزه این اداره کل فاقد پوشش آنتن تلفن همراه اپراتوراهای همراه اول ، ایرانسل و رایتل می باشد که 100 کیلومتر آن مربوط به راههای شریانی است.

راستیار تصریح کرد : مقاطعی از محور لار – جهرم به طول 17 کیلومتر از مجموع 105 کیلومتر واقع شده در حوزه استحفاظی این اداره کل و نیز 50 کیلومتر از مجموع 170 کیلومتر در محور درز وسایبان فاقد پوشش آنتن دهی تلفن همراه می باشد .

وی در پایان ابراز امیدواری کرد  که در جریان سفر یک روزه مهندس آذری جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات به لارستان ، نسبت به رفع موانع و مشکلات موجود در جاده های منطقه دستوراتی از سوی وزیر محترم در این خصوص صورت پذیرد .

  Comments

There is no comment.

Your Name
Email
Website
Title
Comment
CAPTCHA image
Enter the code
 
اخبار مهم

اخبار مهم

پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها