16 December 2019
شرایط جدید دریافت وام نوسازی مسکن در بافت فرسوده

شرایط جدید دریافت وام نوسازی مسکن در بافت فرسوده

تاریخ انتشار: 2019/08/04|   بازدید: 48 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان،  مهندس سلمان مهرابی مدیریت معماری و شهرسازی از تسهیلات وام نوسازی مسکن در بافت فرسوده خبرداد:

سلمان مهرابی با بیان اینکه : هر فردی بتواند برای ساخت واحد مسکونی در داخل بافت های فرسوده پروانه ساختمانی دریافت کند، مشمول تسهیلات می شود ، افزود :ملاک تعداد تسهیلات پرداختی، تعداد واحدهای مندرج در پروانه ساختمانی اولیه صادره توسط شهرداری می باشد.

 

وی در خصوص میزان تسهیلات تصریح کرد : میزان سقف تسهیلات مشارکت مدنی دوره ساخت ارزان قیمت به ازای هر واحد مسکونی تولید شده چهارصد میلیون (000،000،400 ) ریال با نرخ سود نه ( 9% ) درصد تعیین شده است. در صورت درخواست متقاضی سقف این تسهیلات تا پانصد میلیون (000،000،500) ریال قابل افزایش است.که نرخ سود برای تسهیلات پرداختی مازاد برسقف تسهیلات مشارکت مدنی مذکور هجده (18%) درصد ثبت می گردد.

مدیریت شهرسازی و معماری این اداره با اشاره به اینکه :  فرآیند ثبت درخواست، بارگذاری مدارک تا مرحله معرفی به بانک مسکن صرفاً در سامانه تسهیلات به آدرس www.facibility.udrc.ir صورت می پذیرد ، ادامه داد : مراحل انجام کار از طریق این سامانه توسط متقاضی قابل پیگیری است و در صورت لزوم و یا بروز مشکل، مراتب به صورت پیامک به متقاضی اطلاع داده می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد : همشهریان محترم میتوانند در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر به حوزه مدیریت شهرسازی و معماری این اداره کل مراجعه نمایند.

  Comments

There is no comment.

Your Name
Email
Website
Title
Comment
CAPTCHA image
Enter the code
 
اخبار مهم

اخبار مهم

پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها