جمعه 30 مهر 1395   14:44:07
وزارت راه و شهرسازي
1391/11/25 چهارشنبه مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي: شهرهاي جديد كمك شاياني به جذب جمعيت سرريز كلان شهرها مي كند مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي شهرهاي جديد را نجات بخش جريان تنفسي كلان شهرها توصيف كرد. به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان خراسان رضوي، مهندس محمدرضا قلندر در جريان بازديد از پروژه هاي در حال اجرا در شهر جديد بينالود، گفت: شهر مقدس مشهد علاوه بر اهميت فوق العاده به عنوان دومين كلانشهر مذهبي جهان از نظر موقعيت استراتژيك اقتصادي، فرهنگي و سياسي نيز داراي رتبه بالايي در كشور است و اين عوامل در رشد فزاينده جمعيت ساكن و متغير در اين شهر تاثير بسزايي داشته است.
قائم مقام وزير در خراسان رضوي افزود: اين امر، انديشيدن راهكاري موثر براي اسكان سرريز جمعيتي و گسترش فعاليت هاي اقتصادي اين شهر را به موضوعي مهم و غير قابل انكار تبديل كرده است.
مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي ايجاد شهرهاي جديد گلبهار و بينالود را بهترين اقدام براي كمك به شهر مشهد از معضلات ازدياد جمعيت و فعاليت هاي صنعتي برشمرد و اظهار داشت: شهرجديد بينالود بدليل موقيت جغرافيايي منحصر به فرد است و در صورت هدف گذاري مناسب مي تواند جريان تنفس و شريان حياتي شهر مشهد را نجات دهد.
وي در جريان اين بازديد ضمن بررسي روند اجراي پروژه هاي مسكن مهر و خدمات روبنايي شهر جديد بينالود بر تكميل پروژه هاي هدف گذاري شده به منظور افتتاح تا پايان امسال تاكيد و براي همكاري در رفع مشكلات پيش روي اين پروژه ها نيز اعلام آمادگي كرد.
منبع: روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان خراسان رضوي
تعداد بازديد از سايت: 74901823
تعداد بازديد اين صفحه: 9631995
در امروز: 11431
اين صفحه امروز: 1944
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.